Rezervacijos sąlygos

Rezervacijos sąlygos

Rezervuoti apgyvendinimą „Barono viloje“ galima keliais būdais: 

  • Tiesioginė rezervacija (telefonu: +370 698 40202, el.paštu: info@baronovila.lt, soc. Tinkluose: Facebook, Instagram žinute).
  • Rezervacija mūsų internetiniame puslapyje, paspaudus mygtuką “Rezervuoti”. Pasirenkama paslauga ir įvykdomas apmokėjimas.
  • Gavus „Barono vilos“ paslaugų dovanų kuponą, vietos rezervuojamos telefonu: +370 698 40202, el.paštu: info@baronovila.lt. Būtina pateikti atspausdintą dovanų kuponą arba jo elektroninį variantą.

Jūsų rezervacija yra patvirtinama elektroniniu laišku, sumokėjus 50% rezervacijos mokestį (avansą) nuo bendros užsakymo sumos.

Įsigijus kelialapį, paslaugų paketus arba gavus dovanų kuponą, rezervacijos mokesčio mokėti nebereikia. Už papildomai suteiktas paslaugas svečiai išsiregistruodami atsiskaito vilos registratūroje.

Rezervacijos atšaukimas

Jūs galite atšaukti rezervaciją ir susigrąžinti rezervacijos mokestį (avansą), likus ne mažiau kaip 14 dienų iki Jūsų atvykimo dienos. Vėliau rezervacijos mokestis negrąžinamas.

Rezervacijos perkėlimas

Esant svarbioms priežastims, 1 kartą Jūs galite nemokamai perkelti rezervacijos datą, likus ne mažiau kaip 14 dienų iki Jūsų atvykimo dienos. Už kiekvieną sekantį rezervacijos perkėlimą taikome 25 eur mokestį. 

 

Kiti rezervacijos nuostatai:

  • Rezervuodami Jūs patvirtinate, kad perskaitėte ir sutinkate su „Barono vila“ UAB PRIVATUMO POLITIKA, REZERVACIJOS SĄLYGOMIS IR VIDAUS TVARKOS IR SAUGUMO TAISYKLĖMIS. 
  • PAPILDOMI ŽMONĖS: visi vaikai iki 3 metų yra priimami nemokamai. Jei pageidausite vaikiškos lovytės – mes ją  pagal galimybes suteiksime nemokamai. Rekomenduojame rezervuoti  iš anksto, nes lovyčių skaičius yra ribotas. Vaikai iki 12 metų gali būti apgyvendinami už papildomą 20 eur mokestį, paaugliai ir suaugusieji – už 30 eur mokestį.  Į šią kainą įskaičiuoti ir pusryčiai. „Barono vila“ informuoja, ar yra galimybė pristatyti papildomą lovą vaikui, suaugusiam. 
  • PUSRYČIAI yra įskaičiuoti į apgyvendinimo kainą pagal vietų kambaryje (viloje, apartamente) skaičių. 
  • GYVŪNAI: mes mielai priimame svečius su gyvūnais mažosiose vilose ant ežero kranto (Kiškio, Elnio, Avies). Augintinio mokestis 10 eur/ dienai. Svarbu! Su gyvūnais nepriimami į Didžiosios vilos kambarius ir apartamentus.
  • ATSISKAITYMAS: galutinį apmokėjimą galite atlikti išsiregistravimo metu grynais pinigais, pavedimu arba VISA, Master Card, Visa Electron, Maestro mokėjimo kortelėmis. Svečiams atsiskaičius už suteiktas paslaugas vilos administratorė išrašo PVM sąskaitą – faktūrą. 
  • IŠSIREGISTRAVIMAS: svečiai privalo atvykti į registratūrą, pranešti apie išvykimą, grąžinti raktus ir perduoti išsinuomotas patalpas bei materialines vertybes sodybos administratorei.
  • ATVYKIMO – IŠVYKIMO (CHECK IN – CHECK OUT) laikas ir sąlygos:

– atvykimas nuo 14:00, išvykimas iki 12:00. 

– pageidaujant atvykti ar išvykti kitu laiku, pagal galimybes derinama individualiai. Gali būti taikomi papildomi mokesčiai.

– VĖLYVAS IŠVYKIMAS (LATE CHECK OUT) – esant galimybei ir iš anksto sutarus su „Barono vilos“ administracija, galimas vėlyvas išvykimas, už kurį yra taikomas papildomas mokestis.