Įkvepianti vieta Jūsų

kūnui, protui ir sielai

Vestuvės, nušviestos elnio aukso ragu

Senovės lietuvių pasaulėžiūroje vestuvės buvo vienas pagrindinių žmogaus gyvenimo virsmų. Elnias savo aukso ragu vestuvininkams nušviečia visą būsimą gyvenimą.

Vestuvės – tai svarbiausia šeimos šventė, iššūkis ir malonumas. Šioje srityje dirbame daugiau nei 10 metų. Mes tikime, kad būsime jums įkvėpimo šaltiniu, kuriant asmeninę šventę, kuri išliks atmintyje kaip gražiausia diena gyvenime.

vestuvių-fotosesija
barono-vila-vestuvėms

Privalumai

250 kv.m. pokylių salė yra atskirame restorano pastate. Aukštos lubos, originali sienų tapyba, segmentinis apšvietimas, daug natūralios šviesos ir medžio elementų – visa tai suteikia išskirtinumo, erdvės ir jaukumo.

Galimi įvairūs variantai - paties užsakovo ar pasamdytų profesionalių dekoratorių. Mūsų salėje yra apvalūs 140 cm stalai, kėdės, staltiesės, servetėlės, taurės, indai ir įrankiai.

Vilose ir kambariuose patogiai galime apgyvendinti 60 svečių vienai ar net kelioms naktims. Pusryčiai įskaičiuoti.

Kokybiškas ir tinkamai pateiktas maistas – svarbus vestuvių šventės akcentas. Šventiniai patiekalai gaminami sodybos virtuvėje mūsų virėjų komandos, turinčios ilgametės patirties ruošiant privačius vakarėlius. Siūlome kelis šventinės vakarienės variantus, profesionalius padavėjus ir šventinio banketo aptarnavimą.

Pasiūlysime ir pasirūpinsime, kad netrūktų alaus, vyno ir šampano. Stipriųjų gėrimų pasirinkimas derinamas iš anksto. Už papildomą mokestį galima atsivežti savo stipriuosius gėrimus.

Vaizdo kameromis stebima visa apšviesta teritorija. Automobilių stovėjimo aikštelė yra šalia išnuomotų vilų. Pobūvio metu yra organizuojama apsauga.

Daug metų bendradarbiaujame su profesionaliais vestuvių planuotojais, vedėjais, dekoratoriais, fotografais, barmenais, DJ, muzikantais, lempučių tiekėjais. Rekomenduojame geriausius.

Susisiekite