Įkvepianti vieta Jūsų

kūnui, protui ir sielai

Maitinimas ir aptarnavimas

Maistas yra galingas. Jis turi galimybę formuoti jūsų kelionę ir apibrėžti prisiminimus. Maistas taip pat yra svarbi gyvenimo ir bendruomenės dalis. Būtent tai daro mus tokiais, kokie esame.

Barono viloje veikia restoranas ir vasaros terasa, teikiame šias paslaugas:

 • Aptarnaujame banketus, furšetus ir konferencijas
 • Gala vakarienė (vestuvėms, jubiliejams, krikštynoms)
 • Dienos maitinimas (pietūs, vakarienė, užkandžiai)
 • Alkoholiniai ir gaivūs gėrimai, kokteiliai
 • Barono plovas
 • Barono vilos Kombučia

Gegužės – rugsėjo mėn. restoranas ir baras dirba kasdien, 14:00 – 21:00,
galima pietauti, pavakarieniauti, išgerti puodelį kavos, atsigaivinti gėrimais.
Spalio – balandžio mėn. restoranas dirba savaitgaliais 14:00 – 21:00, arba iš anksto užsakius.
Pusryčiai (švediškas stalas) „Barono vilos“ restorane ‒ nuo 9 iki 11 val.

Išvykstantiems anksti rytą siūlome pusryčių paketus. Pageidaujantiems savarankiškai pasigaminti maisto, vilose įrengtos patogios virtuvės, yra keraminiai griliai, kepsninės, įrankiai, malkos ir anglys.

Konferencijos

Konferencijų aptarnavimas yra dar viena mūsų teikiama paslaugų sritis. Konferencijų salė iki 30 asmenų yra Didžiojoje viloje, 1 aukšte. Konferencijos dalyvių pusryčius ir maitinimą teikiame vilos restorane, furšeto principu, meniu derinamas iš anksto.

Klientai, kurie nori konferencijas organizuoti gamtoje, ieško kažko įdomesnio, išskirtinio, Barono viloje gali atrasti daug kitų įdomių erdvių, kurias nesudėtinga pritaikyti netradiciniam konferencijos formatui: Didžiosios vilos holas, I aukšto svečių salė, pavėsinė su nuostabiu vaizdu į ežerą, arba tiesiog žaliuojanti pieva medžių pavėsyje. Šiltuoju sezonu darbui grupėse ypač populiari terasa prie vandens.

Asmeninių švenčių yra gausybė: nuo krikštynų ar gimtadienių iki giminės susitikimo. Tačiau vestuvės yra neabejotinai viena iš svarbiausių, šioje srityje dirbame jau eilę metų. Turime daug paslaugų teikėjų kontaktų, kurie specializuojasi asmeninėse šventėse. Galime pasiūlyti maitinimą - Gala vakarienę arba furšeto tipo pobūvį.

Pobūvių salė iki 80 svečių

Originalios, skandinaviškos architektūros restorano pastatas – 250 kv.m. renginių ir pokylių salė – išskirtinė erdvė žmonių susibūrimams iki 80 asmenų. Salė dekoruota unikalia sienų tapyba.

 • Baras, minkšti baldai, židinys.
 • Apvalūs stalai, staliukai, kėdės (80 asm.)
 • Stalo tekstilė, indai, taurės, serviravimo priemonės (80 asm.).
 • Projektorius, ekranas, garso aparatūra.
 • Rakinamos patalpos klientų daiktams pasidėti.
 • Šaldytuvas gėrimams atšaldyti.
 • Kavos aparatas, ledukų generatorius.
 • Alaus pilstymo įranga.
 • Rekuperacinė šildymo ir vėdinimo sistema.
 • Wi-fi interneto ryšys.
 • Pritaikyta ir neįgaliesiems.

Miško SPA

2021 pavasarį mūsų sodyboje, šalia miško, duris atvėrė naujas, nedidelis ir jaukus Miško SPA kompleksas. Esame laimingi, galėdami pasiūlyti žmonėms su meile sukurtą gėrį – karštą sauną su panoraminiu vaizdu į ežerą, kūną ir mintis atpalaiduojančią garų pirtį „Žvaigždėtas dangus“, šiltą sukūrinę vonią, jaukią poilsio zoną su gultais, chalatais ir šlepetėmis, minkštais krėslais ir lauko terasą. Nuostabi patirtis - lauko terasoje, gurkšnojant pušų arbatą, gėrėtis mišku, ežeru ir spalvingu saulėlydžiu. Čia sustoja laikas…

"Barono vilos" svečiai gali rezervuoti privatų apsilankymą Miško SPA registratūroje pas administratorę iš anksto arba atvykus į vilą.

Plačiau

Miško maudynės

Miško maudynės – pojūčius, sąmoningumą, atsipalaidavimą žadinanti, Japonijoje gimusi terapija shinrin-yoku. Tai moksliškai pagrįsta sveikatinimo metodika ir kartu menas, kaip įsileisti mišką į savo kūną per penkis pojūčius ir užmegzti ryšį su aplinka, kitais ir pačiu savimi. Tai prevencinė sensorinė praktika, kuri gali būti atliekama savarankiškai arba su miško maudynių gidu, naudojant tam tikrus pratimus-kvietimus.

Plačiau

Hidromasažinis lauko kubilas

Hidromasažinis lauko kubilas - dieviškas mau­dy­mo­si po­ty­ris ir kū­nui, ir sie­lai. Karštame ku­bi­le ga­li­ma džiaug­tis žie­mą ir va­sa­rą, mau­dy­tis vie­nam, su šei­ma ar ge­rais drau­gais. Kubilas – japoniškos pirties išradimas. Ja­po­nų le­gen­dos by­lo­ja, kad die­vai su­tvė­rė pa­sau­lį bū­tent mau­dy­da­mie­si pir­ties ku­bi­le. Da­bar tokios mau­dy­nės pa­pli­tu­sios vi­sa­me pa­sau­ly­je, jos ypač po­pu­lia­rios Skan­di­na­vi­jos ša­ly­se.Kai­ti­ni­ma­sis ku­bi­le – tie­siog iš­si­gel­bė­ji­mas tiems, ku­rie sun­kiai iš­tve­ria suo­miš­kos sau­nos karš­tį ar­ba ru­siš­kos pir­ties drėg­mę. Karš­tą va­sa­rą ku­bi­lą ga­li­ma pri­leis­ti vė­saus van­dens ir atsigaivinti. Žie­mos me­tu kai­ti­ni­ma­sis jame – ypa­tin­ga, romantiška at­rak­ci­ja. Karš­tas van­duo at­pa­lai­duo­ja įsi­tem­pu­sius rau­me­nis, ša­li­na nuo­var­gį, temperatūrų kontrastas ir mau­dy­nės snie­ge grūdina, su­tei­kia žva­lu­mo ne vie­nai die­nai. KUBILO PRIVALUMAIIšorė pagaminta iš eglės medienos, vidinis įdėklas iš stiklo pluošto.Yra hidromasažo sistema, LED apšvietimas.Švarus filtruotas vanduo iš gręžinio, šildomas malkomis.Vienu metu telpa 6-8 asmenys.Palaikoma 38-40 laipsnių temperatūra, šiluma išsilaiko apie 2 - 3 val.Kubilo pruošimas pageidaujamu laiku.

Susisiekti dėl kubilo nuomos