didzioji

DIDŽIOJI VILA

Naujai renovuotas pastatas, 2018 m. liepos mėn. vėl pravėręs duris mūsų svečiams, tapo poilsio oaze žmonėms, išsiilgusiems komforto ir privatumo gamtoje. Originaliu skandinavišku stiliumi įrengti 3 apartamentai bei 10 dviviečių kambarių atspindi skirtingų gyvūnų temas.
Visi kambariai bei apartamentai įrengti boutique viešbučio lygiu – privatūs vonios kambariai, nemokamas wifi, kiliminė danga, oro kondicionieriai, dideli langai su vaizdu į mišką arba ežerą, kai kurie kambariai su balkonais.  Apartamentuose yra svetainė su sofa-lova, darbo stalu, foteliu ir miegamasis kambarys, kuriame rasite chalatus ir šlepetes. Pirmame vilos aukšte įrengta jauki bei erdvi lounge zona su židiniu, kavos aparatu, minkštomis sofomis bei stalo žaidimais ir žurnalais. Čia yra nedidelė unikalių rankų darbo suvenyrų krautuvėlė.  Apačioje rasite bendrą virtuvę su visa įranga bei indais, valgomąją erdvę ir jaukų vidinį kiemelį-pavėsinę, kur šiltuoju metų sezonu galima išsikepti kepsninėje vakarienę bei pasėdėti gryname ore su šeima ar draugais.
Svarbu! Į Didžiąją vilą nepriimame svečių su naminiais gyvūnais.
Daugiau apie vilą

MAŽOSIOS VILOS

2015 metais ant tvenkinio kranto pastatytos ir  įrengtos trys naujos, modernios, skandinaviško stiliaus vilos su privačiomis erdvėmis poilsiui.  Nuostabūs vaizdai pro kambarių langus. Anksti ryte terasoje neskubėdami  išgersite kavos puodelį, o vėlų vakarą bus gera čia būti su šeima ar draugais ir išsikepti ant žarijų mėgstamą patiekalą.  Vilos veikia ir šaltuoju sezonu. Pasirinkite jums patikusią vilą pagal savo skonį.

nameliai