Kas mes?

„Barono vila“ – tai mūsų protėvių žemė, kurioje sukūrėme unikalų rojaus kampelį tiems, kurie ieško sielos ir kūno poilsio. Čia, tarp dviejų krantų, atrasite tyvuliuojantį ežerą, kvepiantį mišką, beribes pievas, o jose – ramiai besiganančius elnius bei danielius. Jie tyliai pašnabždės Jums paslaptį apie dvasios ramybę ir tikrą poilsį.

Mūsų tikslas – patenkintas ir vėl sugrįžtantis klientas.

Vizija – gamta ir graži aplinka harmonizuoja žmogų.

Misija – sukurti vietą, kuri Jus įkvėptų.

Apie sodybą

Šioje stebuklingoje gamtos užuovėjoje Jūs rasite tikrą komfortą, originalią architektūrą, subtilų skandinavišką dizainą ir daug meilės kiekvienoje detalėje. Keturiose stilingose vilose ant ežero kranto rasite modernius ir patogius kambarius su didele terasa ir nuostabia panorama, kuri įkvėps Jus iš naujo pajusti gamtos didybę ir grožį. Tik įžengę į „Barono vilos“ pasaulį pajusite, kaip sustoja laikas  ir viso ko esmė tampa nuoširdus buvimas su savo brangiausiais žmonėmis.

Mums patinka čia gyventi ir dirbti, iš arti stebėti, kaip keičiasi metai ir veikia laikui nepavaldūs gamtos dėsniai. Didelis dėmesys sodyboje skiriamas gamtosaugai, naudojamos pažangios technologijos ir atsinaujinantys energijos šaltiniai.

  • Sodyba įkurta 1998 metais. Poilsio plotas 4 ha.
  • Lietuvos kaimo turizmo asociacijos (LKTA) narė nuo 2001 metų.
  • 2014 metais LKTA sodybą įvertino aukščiausiu – 5 gandrų – balu.
  • „Barono vila“ LKTA interneto svetainėje.

Aplankykite mus

Kviečiame apsilankyti pas mus su šeima ar draugais, pailsėti, atšvęsti vestuves, jubiliejų, surengti konferenciją, seminarą ar įmonės šventę.

  • Pagrindinė veikla – apgyvendinimasmaitinimas ir renginiai. Sodyboje galime apgyvendinti ir pamaitinti iki 60 žmonių.
  • Kita veikla – poilsis gamtoje, edukacija ir pramogos.
  • Sodyboje dirba administratorius, aptarnaujantis personalas.
  • Aptvaruose auginami taurieji elniai ir danieliai, Gotlando avys. Su šiais nuostabiais gyvūnais galima susipažinti iš arti.

Mes laukiame Jūsų!

logo_footer

SODYBOS ISTORIJA

Apsilankę „Barono viloje” išvysite ne tik modernią sodybą, bet ir istorijų bei legendų apipintas jos sienas bei apylinkes.

Dar 1919 metais Butėnų kaimo pakraštyje ant kalvos pasistatę trobas, gyveno ir dirbo žemę mūsų protėviai. Senelis buvo gerbiamas Butėnų kaimo seniūnas. Praūžus II pasauliniam karui, jo sūnus Povilas (Briedis) dalyvavo partizaniniame kare. Šeimos nariai buvo ištremti į Sibirą ir išblaškyti, namai ir didelis sodas sunaikinti.

Mes atvykome čia iš miesto, atkūrus Lietuvoje Nepriklausomybę, susigrąžinome senelių žemę ir pradėjome ūkininkauti. 1991 metais sodyba buvo pradėta statyti plyname lauke, šalia miško. Čia po 50 metų vėl iškilo pastatai, buvo iškastas tvenkinys, užveistas naujas sodas.

Senosios sodybos istoriją mena brandus miškas, apsamanoję akmenys, senos nuotraukos ir mes, žmonės. Ant kalnelio, senosios sodybos atminimui, rymo lietuviškas Rūpintojėlis.

Šeimos istorija mums yra labai svarbi, nes ji sukūrė mus tokius, kokie esame šiandien ir kuo galime didžiuotis.