briedis

Kas mes?

„Barono vila“ – moderni sodyba Anykščių rajone, netoli Svėdasų, Butėnų kaime. Tai unikalus žmogaus ir gamtos sukurtas rojaus kampelis: platus ir gilus įžuvintas tvenkinys, aptvaruose besiganantys elniai ir danieliai, Gotlando avys, pilni grybų ir uogų miškai ir pušynai, skaidrūs ežerai ir turistų pamėgti Šventosios upės vingiai.

Mūsų tikslas – patenkintas ir vėl sugrįžtantis klientas.

Vizija – gamta ir graži aplinka harmonizuoja žmogų.

Misija – sukurti vietą, kuri Jus įkvėptų.

Apie sodybą

Mums patinka čia gyventi ir dirbti, iš arti stebėti, kaip keičiasi metai ir veikia laikui nepavaldūs gamtos dėsniai. Didelis dėmesys sodyboje skiriamas gamtosaugai, naudojamos pažangios technologijos ir atsinaujinantys energijos šaltiniai.

„Barono vila“  ir visa jos aplinka – tai mūsų gyvenimo būdas,  vieta, kuri mus ir Jus įkvepia geriems darbams ir nuteikia šiltai bendrauti.

  • Sodyba įkurta 1998 metais. Poilsio plotas 4 ha.
  • Lietuvos kaimo turizmo asociacijos (LKTA) narė nuo 2001 metų.
  • 2014 metais LKTA sodybą įvertino aukščiausiu – 5 gandrų – balu.
  • „Barono vila“ LKTA interneto svetainėje.
5gandrai

Aplankykite mus

Kviečiame apsilankyti pas mus su šeima ar draugais, pailsėti, atšvęsti vestuves, jubiliejų, surengti konferenciją, seminarą ar įmonės šventę.

  • Pagrindinė veikla – apgyvendinimasmaitinimas ir renginiai. Sodyboje galime apgyvendinti ir pamaitinti iki 60 žmonių.
  • Kita veikla – poilsis gamtoje, edukacija ir pramogos.
  • Sodyboje dirba administratorius, aptarnaujantis personalas.
  • Aptvaruose auginami taurieji elniai ir danieliai, Gotlando avys. Su šiais nuostabiais gyvūnais galima susipažinti iš arti.

Mes laukiame Jūsų!

Aplinka
logo_footer

SODYBOS ISTORIJA

Apsilankę „Barono viloje” išvysite ne tik modernią sodybą, bet ir istorijų bei legendų apipintas jos sienas bei apylinkes.

Dar 1919 metais Butėnų kaimo pakraštyje ant kalvos pasistatę trobas, gyveno ir dirbo žemę mūsų protėviai. Senelis buvo gerbiamas Butėnų kaimo seniūnas. Praūžus II pasauliniam karui, jo sūnus Povilas (Briedis) dalyvavo partizaniniame kare. Šeimos nariai buvo ištremti į Sibirą ir išblaškyti, namai ir didelis sodas sunaikinti.

Mes atvykome čia iš miesto, atkūrus Lietuvoje Nepriklausomybę, susigrąžinome senelių žemę ir pradėjome ūkininkauti. 1991 metais sodyba buvo pradėta statyti plyname lauke, šalia miško. Čia po 50 metų vėl iškilo pastatai, buvo iškastas tvenkinys, užveistas naujas sodas.

Senosios sodybos istoriją mena brandus miškas, apsamanoję akmenys, senos nuotraukos ir mes, žmonės. Ant kalnelio, senosios sodybos atminimui, rymo lietuviškas Rūpintojėlis.

Šeimos istorija mums yra labai svarbi, nes ji sukūrė mus tokius, kokie esame šiandien ir kuo galime didžiuotis.

anno-1