Sodyba

„Barono vila“ – tai mūsų protėvių žemė, kurioje sukūrėmę unikalų rojaus kampelį tiems, kurie ieško sielos ir kūno poilsio. Čia, tarp dviejų krantų, atrasite tyvuliuojantį ežerą, kvepiantį mišką, beribes pievas, o jose –  ramiai besiganančius elnius bei danielius. Jie tyliai pašnabždės Jums paslaptį apie dvasios ramybę ir tikrą poilsį. Šioje stebuklingoje gamtos užuovėjoje Jūs rasite tikrą komfortą, orginalią architektūrą, subtilų skandinavišką dizainą ir daug daug meilės kiekvienoje detalėje. Keturiose stilingose vilose ant ežero kranto rasite modernius ir patogius kambarius su didele terasa ir nuostabia panorama, kuri įkėps Jus iš naujo pajusti gamtos didybę ir grožį. Tik įžengę į “Barono vilos” pasaulį pajusite, kaip sustoja laikas  ir viso ko esmė tampa nuoširdus buvimas su savo brangiausiais žmonėmis.

Didžioji vila

Naujai renovuotas pastatas  2018 m. liepos mėn. vėl pravėręs duris mūsų svečiams, tapo poilsio oaze žmonėms, išsiilgusiems komforto ir privatumo gamtoje. Originaliu skandinavišku stiliumi įrengti 3 apartamentai bei 10 dviviečių kambarių atspindi skirtingų gyvūnų temas. Visi kambariai bei apartamentai įrengti boutique viešbučio lygiu – privatūs vonios kambariai, nemokamas wifi, kiliminė danga, oro kondicionieriai, dideli langai su vaizdu į mišką arba ežerą, kai kurie  kambariai su balkonais. Apartamentuose yra svetainė su sofa-lova, darbo stalu, foteliu ir miegamasis kambarys, kuriame rasite chalatus ir šlepetes Jūsų patogumui. Pirmame vilos aukšte įrengta jauki bei erdvi lounge zoną su židiniu, kavos aparatu, minštomis sofomis bei stalo žaidimais ir žurnalais. Yra nedidelė unikalių rankų darbo suvenyrų krautuvėlė. Apačioje rasite bendrą virtuvę su visa įranga bei indais, valgomąją salę su židiniu ir jaukų vidinį kiemelį-pavėsinę, kur šiltuoju sezonu galima išsikepti kepsninėje vakarienę bei pasėdėti gryname ore su šeima ar draugais. 

Mažosios vilos

2015 metais ant tvenkinio kranto pastatytos ir  įrengtos trys modernios skandinaviško stiliaus vilos su privačiomis erdvėmis. Nuostabūs vaizdai pro kambarių langus.

Konferencijų ir pokylių salė

2014 metais sodyboje pastatytas originalus skandinaviškos architektūros pastatas – konferencijų ir pokylių salė – išskirtinė erdvė Jūsų renginiams nuo 40 – 100 asmenų.